2009 m. balandžio 4 d., šeštadienis

Te gyvuoja Vilniaus universitetas televizoriaus ekrane!Šį vakarą Jūs turite unikalią galimybę išbandyti kaip veikia elektroninė balsavimo sistema Lietuvoje. Viskas ką jums reikia padaryti, tai šiandien, iš kart po Europos taurės krepšinio pusfinalio varžybų, kuriose be kita ko dalyvauja Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai, 21 val. įsijungti Lietuvos televizijos pirmąją programą ir pasirgti už vieną pačių smagiausių Vilniaus universiteto produktų, tai Vilniaus universiteto akademinį mišrų chorą! Taip taip!, labai šauniame LRT organizuojamame projekte „Lietuvos balsai“ pasirodysime mes - spalvingiausi studentų balsai.

O Jūs, tuo tarpu, tie kurie mane skaitote (na... labai tikiuosi kas nors skaitote), nesnauskit! Greitai imam į rankas telefoną, renkam numerį 1605 ir siunčiame SMS* su tekstu „04“. Tokiu būdu Jūs atiduosite savo didžiulį brangų balsą už mus.Tai nejaugi Vilniaus universitetas nusileis Kauno technologijos universitetui?!

Šį kart Jūsų palaikymas mums netgi labai reikalingas! Mat, varge tu mano, mūsų choras keliauninkas kaip tik šiuo metu išvykęs koncertinių gastrolių į Italiją, o kažkam balsuot tai vistiek reiks!!! Jei mylite mus ir didžiuojatės Vilniaus universitetu, palaikykime savus ir išsiųskime bent! 1 žinutę* nuo 21 val. 30 min. (mat nuo tada prasideda balsavimas).

Na o jei tuo metu ech... kaip tyčia įvyko staigus gimdymas, o gal tiesiog nekaltai sėdite teatre ir grožitės žaviuoju „Svyniu Todu“, vis vien išsiųskime trumpąją žinutę, gerai? :)
Trumpai ir aiškiai:

Balsavimas prasideda nuo 21 val. 30 min.
Žinutę* siųskime numeriu 1605 su tekstu „04“

AČIŪ LABAI!
Jūs nepakartojami!

* ši informacija, kaip ir priklauso užrašoma smulkiomis raidytėmis: žinutės kainas 2 litai